Sezen GÜNGÖR
Başkan

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Lund Üniversitesi'nde Avrupa Siyaseti ve Uluslararası İlişkileri alanında yüksek lisansını tamamladı. Uluslararası hibe projeleri ve programları ile uluslararası iş birlikleri alanında çeşitli danışmanlık şirketleri, kamu kurumları ve ajansları, sivil toplum kuruluşlarında uzman, koordinatör, direktör olarak görev yaptı, belirli sürelerde freelance danışmanlık verdi. Bu çerçevede projeler hazırladı ve yönetti, proje başvurularına hibe desteği sağlayan programlar yönetti, uluslararası etkinlikler organize etti, kurumların uluslararası iş birliklerini ve uluslararası örgütler nezdinde ilişkilerini yönetti, uluslararası etkinliklerde konuşmacı olarak yer aldı, Türkiye'yi delege olarak temsil etti.

 

Uluslararası hibe projeleri ve lobicilik alanında danışmanlık yapmakta olan Sezen Güngör, 2021 yılı itibariyle Çocuk İçin İçerik Derneği'nin Başkanlığı'nı ve Derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütmektedir.

 

EN SON YAYINLANAN YAZILAR

Çocuğunuzun Ekran Süresi Ne Olmalı?
Mart 2020’de hayatımıza aniden giren ve etkisi günümüzde de devam eden COVID-19 pandemisi tüm dünyayı hazırlıksız yakaladı.
Çocuğumuz Kaybetme Duygusuyla Baş Etmeyi Nasıl Başarabilir?
Gelişim aşamasındaki her basamak, çocukların pek çok alanda kendilerini geliştirmeleri demektir.
Çocuğumuza Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazandırabiliriz?
Okumak çocukların öğrenme, düşünme, iletişim kurma ve farklı bakış açıları geliştirme becerilerini besleyecek en önemli faktördür.
Yüz Yüze Eğitime Dönüş Süreci İçin Ailelere Öneriler
Geçtiğimiz yıl Covid-19 sebebiyle uzaktan eğitim gören öğrenciler, 6 Eylül itibariyle yüz yüze eğitime geçiş yapacak.
Çocuğum Bir Siber Zorba Olabilir Mi?
Siber zorbalık; birini bilinçli ya da bilinçsiz olarak cep telefonu, bilgisayar ya da tablet gibi elektronik...
X

Çocuğunuz için uygun olabilecek içerikleri bulun